З’явилось відео знищення позиції російських окупантів на Світлодарський дузі

З’явилось відео знищення позиції російських окупантів на Світлодарський дузі

У Мережі з’явилося відео удару бойової групи К-2 54-ї бригади Збройних сил України з позиції окупаційних військ РФ на Світлодарськ дузі, відомої як “Смітник”.

Відповідний ролик опублікував у Facebook волонтер Юрій Мисягін.

“В той день крім розбитих позицій, окупант втратив МТЛБ-ЗУ (попадання видно в кінці на відео) і трохи раніше БМП-1. Всі дані підтверджені. Група відзначена бойовими преміями за знищену техніку ворога”, – йдеться у повідомленні.

Раніше у мережі показали відео знищення позицій бойовиків на Донбасі. В результаті потужної відповіді ЗСУ були вбиті троє окупантів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.