Події

За добу від рук окупантів загинули п’ять мирних мешканців Донеччини – ОВА

За добу від рук окупантів загинули п’ять мирних мешканців Донеччини – ОВА

Впродовж доби 21 липня російські загарбники на Донеччині вбили п’ятьох цивільних, поранили ще 10 людей.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

“За 21 липня росіяни вбили 5 мирних жителів Донеччини: 3 – у Сіверську, 1 – у Павлівці та 1 – у Мар’їнці. Ще 10 людей отримали поранення”, – повідомив Кириленко у Telegram.

За оприлюдненими ним даними, від початку вторгнення РФ в Україну внаслідок обстрілів та бомбардувань на Донеччині загинули 637 мирних людини, поранено ще 1641 без урахування жертв у Маріуполі та Волновасі, точну кількість яких неможливо встановити.

Як повідомлялося, вночі проти 22 липня російські військові з реактивних систем залпового вогню обстріляли Нікополь на Дніпропетровщині, унаслідок чого є загиблий і поранений.

Нагадаємо, вранці 21 липня російські окупанти завдали ударів по Харкову. Відомо про двох загиблих і 19 поранених.

Крім того, окупанти обстріляли касетними снарядами Слов’янськ, унаслідок чого дві особи отримали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.