За підпалом будинку Гонтаревої стоїть Коломойський – Кушнірук
За підпалом будинку колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої може стояти олігарх Ігор Коломойський.
Про це в ефірі “Прямого” розповів економічний експерт Борис Кушнірук.
“Злочини проти Гонтаревої мають розслідуватись правоохоронними органами. Але, особисто я переконаний, що за цим стоїть Коломойський. Це абсолютно відповідає практиці його діяльності протягом багатьох років. Достатньо знайти в інтернеті телефонну розмову Коломойського з Кернесом, у якій Коломойський сварить мера Харкова за те, що той не дав команду спалити супермаркет конкурента Коломойського. Не потрібно бути великим аналітиком для того, щоб пов’язати цю розмову і підпал будинку Гонтаревої, а також ті погрози, які лунали від Коломойського на адресу колишньої очільниці НБУ”, – сказав Кушнірук.
Як повідомлялося, поліція шукає чоловіка, який о третій годині ночі переліз через паркан будинку екс-очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої, і вчинив пожежу.
Нагадаємо, раніше Валерія Гонтарева повідомила, що невідомі спалили її будинок у селищі Гореничі.
Поліція Київської області розглядає підпал як одну з версій загоряння будинку. Водночас поліція не виключає інші версії, наприклад, необережне поводження з вогнем або коротке замикання.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.