Новини

За знищення ворожої техніки та виконання бойових завдань бійці АТО/ООС отримали понад 200 млн грн винагород

За знищення ворожої техніки та виконання бойових завдань бійці АТО/ООС отримали понад 200 млн грн винагород

Від початку АТО/ООС бійцям виплатили майже 200 млн грн додаткових виплат.

Про це повідомляє “Армія Inform”.

“З початку АТО/ООС бійцям виплачено майже 200 млн грн додаткових винагород. Виплати за знищену техніку противника, безпосередню участь у бойових діях та за успішне виконання бойового завдання отримали понад 40 тисяч військовослужбовців ЗСУ”, — зазначається в повідомленні.

Так, за знищення 151 одиниці техніки противника війська профінансовано у сумі понад 4,4 млн грн. Цю виплату отримали 635 військовослужбовців ЗСУ. Винагороду за успішне виконання бойового завдання виплачено понад 13,2 млн грн.

“Найбільш поширену виплату, так звану бойову тисячу, отримали понад 38 тисяч воїнів на загальну суму понад 180 тис.грн (станом на 15 листопада цього року)”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що уряд США планує виплатити решту 35,2 млн доларів військової допомоги Україні найближчим часом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.