Захоплені українські катери виводять з окупованої Керчі
Захоплені українські військові катери “Бердянськ” і “Нікополь”, а також буксир “Яни Капу” вивели з акваторії “Генмола” в Керчі.
Про це повідомляє “Крим.Реалії”.
Зазначається, що катери в супроводі російських кораблів слідують Керченською протокою в напрямку Чорного моря.
Місцевість на підступах до території військової частини, де перебували українські катери, перекрита, чергують російські поліцейські і люди в цивільному.
Раніше окупанти віддали собаку Джессі, яка перебувала на буксирі “Яни Капу” під час захоплення українських кораблів ФСБ Росії в листопаді 2019 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.