Замах на активістів в Одесі: поліція затримала виконавців
В Одесі затримали осіб, яких підозрюють в організації наїзду вантажівкою на двох місцевих активістів.
Про це у Twitter повідомив керівник Національної поліції Сергій Князєв.
“Сьогодні в Одесі затримали зловмисників, які намагалися скоїти убивство активістів. 2 серпня цього року зловмисники організували наїзд вантажівки на авто, у якому перебували Григорій Козьма та Михайло Кузаконь”, – повідомив Князєв.


Нагадаємо, 2 серпня, в Одесі, на вулиці Світлій, було скоєно замах на місцевих громадських активістів – главу одеського відділення Народного Руху України Михайла Кузаконя і журналіста Григорія Козьму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.