Замінування мосту Метро в Києві: поліція встановила особу мінера
Поліція встановила особу чоловіка, який погрожує підірвати міст метро у Києві.
Про це у коментарі hromadske повідомив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.
Водночас, він наголосив, що наразі ім’я чоловіка не розголошується.
Своє чергою, видання TheБабель із посиланням на власні джерела повідомило, що зловмисником є 42-річний уродженець Фороса, який розташований у анексованому Росією Криму, Олексій Белько.
Повідомляється, що за місцем проживання Белька зараз відбуваються обшуки.
Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожує підірвати його. Правоохоронці проводять спеціальну поліцейську операцію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.