Затриманий під Радою молодик зі зброєю має психічні проблеми – Шкіряк
Затриманий зі зброєю під Верховною Радою України хлопець виявився неповнолітнім. Виявлена в нього зброя належить його батькові.
Про це “Прямому” повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.
“В даній ситуації мова йде про молодого хлопця, неповнолітнього. Саме тому він не був затриманий за статтею 208, оскільки є неповнолітній. Тут є питання медичного втручання, бо ймовірно у хлопця є певні психічні проблеми. Зброя справді належить батькові. Порушено кримінальне провадження за статтею 263 – незаконне поводження зі зброєю. В нього було знайдено ще кілька кастетів та ніж. В контексті цього подальші слідчі дії дадуть відповіді як та для чого він взяв зброю з собою”, повідомив Шкіряк.
Також він повідомив подробиці сутичок активістів з правоохоронцями під час акцій під Радою.
“Вчора нажаль мали місце позаштатні ситуації та кілька спровокованих певними персонажами сутичок з правоохоронцями. На цей момент маємо 10 постраждалих співробітників Національної поліції та Національної гвардії із травмами з різними ступеню важкості. Затримано двоє учасників акцій. Порушено кримінальні справи щодо насильницьких дій відносно співробітників правоохоронних органів”, – сказав він.
Радник міністра закликав не використовувати акції у політичних цілях та вирішувати всі питання мирним шляхом.
“Дуже прикро, що питання, які турбують ті чи інші соціальні групи населення різного роду політикани використовують для задоволення своїх політичних забаганок. Я переконаний, що будь-яке питання та проблема повинні вирішуватися виключно в парламентський спосіб. Хочу нагадати тим, хто організовував це дійство під Радою, що співробітники МВС не відповідають за формування бюджету. Справа правоохоронців – це забезпечення громадський порядок. А всі інші питання до міністерства фінансів , парламентських комітетів та відповідних органів влади. Тому не варто провокувати сутички, тим більше нападати на правоохоронців, які гідно виконують свої обов’язки”, – додав він.
Нагадаємо, вчора, 19 червня у Києві поліцейські в урядовому кварталі затримали чоловіка зі зброєю.
19 червня, ветерани Афганістану та шахтарі з Донбасу влаштували акцію протесту під стінами Верховної Ради, через що в центрі міста ускладнено рух.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.