Затримання Гладковського було незаконним і схожим на викрадення – Вовнянко
Затримання ексзаступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського було незаконним і більше було схожим на викрадення.
Про це в ефірі “Прямого” заявив учасник АТО Дмитро Вовнянко.
“Дуже складно зрозуміти, чим взагалі керується суд. З тієї інформації, яка є, складається враження, що Гладковський був затриманий незаконно, оскільки йому більше семи годин не могли оголосити підозру. З самого початку протокол допитів, за словами адвокатів, не містив підстав для затримання. Це вже називається не затримання, а викрадення. Те, що відбувається на суді, це спроба придати цьому дійсність якусь дотичність до закону. Я не можу зрозуміти, чому постійно йдуть такі скачки зі звинуваченнями. Тема “Укроборонпрому” взагалі забута, піднімаються зовсім інші теми, чіткого звинувачення не сформульовано. Це дуже схоже на роботу на публіку”, – наголосив ветеран.
Як писав “Прямий”, 17 жовтня Національне антикорупційне бюро України затримало ексзаступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського за підозрою у зловживанні службовим становищем.
У відповідь на інформацію ЗМІ про обставини затримання президента корпорації “Богдан” Олега Гладковського, пресслужба корпорації повідомила, що про ніяку “спробу залишити Україну” не може бути й мови.
19 жовтня Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід Олегу Гладковському у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Також була визначена застава у розмірі понад десять мільйонів гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.