Новини

Зав’язала у пакет і заховала: на Херсонщині ледь врятували новонароджену дитину 17-річної студентки

Зав’язала у пакет і заховала: на Херсонщині ледь врятували новонароджену дитину 17-річної студентки

У місті Олешки Херсонської області поліцейські врятували новонароджену дівчинку, яку виявили в поліетиленовому пакеті в кімнаті студентського гуртожитку.

Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.

Медики Олешківської лікарні повідомили в поліцію про 17-річній студентці, яка надійшла до них з кровотечею як після пологів. Дівчина пояснила, що перебувала на 16-му тижні вагітності і зробила аборт в туалеті. Але після огляду лікарів стало ясно, що термін вагітності був набагато більше і все вказувало на пологи.

У гуртожиток виїхала слідчо-оперативна група. У кімнаті породіллі копи побачили в шафі зав’язаний поліетиленовий пакет. Усередині в ганчір’я лежала новонароджена дівчинка, яка ледь дихала. На місце негайно викликали “швидку” і дитину відправили до лікарні.

Зараз стан здоров’я дівчинки важкий. Вона з переохолодженням перебуває в дитячій обласній лікарні.

Під час спілкування з поліцейськими вахтер гуртожитку пояснила, що не знала про вагітність студентки. За словами жінки, приблизно опівночі дівчина поскаржилася на біль в спині і вахтер дала їй таблетки. На світанку неповнолітня знову поскаржилася на погіршення самопочуття і їй викликали “швидку”. Лікарям студентка нічого не пояснила.

Коли вони зайшли до неї в кімнату і побачили кров, то дівчина сказала, що нібито зробила аборт. Після цього її госпіталізували.

Відомо, що породілля – жителька Білозерського району, а в Олешках вчилася.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Призначено проведення ряду експертиз.

Нагадаємо, раніше у Києві в сміттєвому баку знайшли труп новонародженої дитини.

Співробітники поліції Новоросійська зняли з пасажирського поїзда жінку, яка викинула з купе свою грудну доньку.

У Дніпрі жінка, яка перебуває на обліку в психіатричній лікарні, вдарила свою 10-місячну дитину головою об стіну.

В Одеській області 31-річна жінка одразу після пологів жорстко вбила своє немовля.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.