Зав’язала у пакет і заховала: на Херсонщині ледь врятували новонароджену дитину 17-річної студентки
У місті Олешки Херсонської області поліцейські врятували новонароджену дівчинку, яку виявили в поліетиленовому пакеті в кімнаті студентського гуртожитку.
Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Медики Олешківської лікарні повідомили в поліцію про 17-річній студентці, яка надійшла до них з кровотечею як після пологів. Дівчина пояснила, що перебувала на 16-му тижні вагітності і зробила аборт в туалеті. Але після огляду лікарів стало ясно, що термін вагітності був набагато більше і все вказувало на пологи.
У гуртожиток виїхала слідчо-оперативна група. У кімнаті породіллі копи побачили в шафі зав’язаний поліетиленовий пакет. Усередині в ганчір’я лежала новонароджена дівчинка, яка ледь дихала. На місце негайно викликали “швидку” і дитину відправили до лікарні.
Зараз стан здоров’я дівчинки важкий. Вона з переохолодженням перебуває в дитячій обласній лікарні.
Під час спілкування з поліцейськими вахтер гуртожитку пояснила, що не знала про вагітність студентки. За словами жінки, приблизно опівночі дівчина поскаржилася на біль в спині і вахтер дала їй таблетки. На світанку неповнолітня знову поскаржилася на погіршення самопочуття і їй викликали “швидку”. Лікарям студентка нічого не пояснила.
Коли вони зайшли до неї в кімнату і побачили кров, то дівчина сказала, що нібито зробила аборт. Після цього її госпіталізували.
Відомо, що породілля – жителька Білозерського району, а в Олешках вчилася.
Поліція відкрила кримінальне провадження. Призначено проведення ряду експертиз.
Нагадаємо, раніше у Києві в сміттєвому баку знайшли труп новонародженої дитини.
Співробітники поліції Новоросійська зняли з пасажирського поїзда жінку, яка викинула з купе свою грудну доньку.
У Дніпрі жінка, яка перебуває на обліку в психіатричній лікарні, вдарила свою 10-місячну дитину головою об стіну.
В Одеській області 31-річна жінка одразу після пологів жорстко вбила своє немовля.