Збирали дані про озброєння ЗСУ: на Донеччині взяли під варту двох агентів ФСБ РФ

Збирали дані про озброєння ЗСУ: на  Донеччині взяли під варту двох агентів ФСБ РФ

Фото: Рixabay

Двох громадян, яких підозрюють у державній зраді України взяли під варту з правом внесення застави.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

“За клопотанням Донецької обласної прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою двом підозрюваним у держзраді із альтернативою внесення застави у сумі 181 600 грн кожному (ч. 1 ст. 111 КК України)”, – резюмували у відомстві.

Повідомляється, що у вересні минулого року 36 та 40-річні мешканці міста Енергодар Запорізької області через один із месенджерів почали співпрацювати із представниками спецслужб РФ. Вони виконували доручення “кураторів” щодо збору інформації про місця дислокації військовослужбовців ЗСУ.

За грошову винагороду у розмірі 1000 доларів США правопорушники запропонували військовому надати їм інформацію про використання військової техніки ЗСУ в ході проведення АТО/ООС. Самі ж зловмисники за зраду власної держави мали заробити 4000 доларів США.

Однак довести свої злочинні дії до кінця особи не змогли. Помічник начальника розвідки повідомив про їх наміри правоохоронцям та 11 лютого 2021 року під час передачі грошових коштів завербованих громадян затримали співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, СБУ затримала двох агентів ФСБ РФ, які збирали інформацію про озброєння ЗСУ.

Крім того, на Київщині СБУ викрила осередок міжнародної терористичної організації “Ісламська держава”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.