Новини

На Донбасі знайшовся військовий, який напередодні втратив зв’язок із штабом ООС – подробиці “Прямого”

На Донбасі знайшовся військовий, який напередодні втратив зв’язок із штабом ООС – подробиці “Прямого”

Український військовий, який напередодні під час бою втратив зв’язок зі штабом Операції Об’єднаних сил, знайшовся.

Про це “Прямому” заявив представник штабу Віктор Шубец, передає “Репортер”.

Як раніше повідомлялось, військовослужбовець зник під час зіткнення ЗСУ з сепаратистами на маріупольському напрямку 36-ї окремої бригади морської піхоти, яка бере участь в операції Об’єднаних сил.

Також, минулої доби бойовики 22 рази порушили режим припинення вогню, застосовували і важке озброєння.

Як повідомляв “Прямий”, 27 травня інтенсивність бойових дій зменшилася, російсько-окупаційні війська порушили режим припинення вогню 22 рази, з них 4 рази застосовували важке озброєння.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.