Знову повертаємось до питання компетентності “слуг народу” – Ніколаєнко про заяву Арахамії
Заява керівника фракції “Слуги народу” Давида Арахамії вчергове змушує повернутись до питання компетентності чинної влади.
Про це заявив депутат “Батьківщини” Андрій Ніколаєнко в ефірі “Прямого”.
“Давид в черговий раз у галузі, в якій він не є фахівцем, не є учасником перемовин, ніким не уповноважений, просто ляпає. І це погано, що це робить не пересічний депутат, а лідер фракції монобільшості. Тому це питання, до якого ми знову і знову повертаємося, – це питання компетентності і готовності до державного управління чи принаймні слугування в якості народних депутатів”. – сказав він.
“Питання постачання води в Крим, питання взагалі взаємовідносин з Росією мав би коментувати міністр закордонних справ, президента або інша уповноважена ним особа за його дорученням. А якщо вже кажемо про народних депутатів, то краще, щоб це робив хоча б голова профільного комітету… Це має робити людина, яка принаймні цим опікується”, – підкреслив Ніколаєнко.
Народний депутат “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв нагадав, що вода в Криму потрібна, у тому числі, армії окупантів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.