Знову вийшла заміж: Памела Андерсон побралась з охоронцем
Актриса і фотомодель Памела Андерсон знову вийшла заміж. Цього разу обранцем зірки виявився охоронець Ден Хейхерст.
Про це пише Daily Mail.
Приватна церемонія відбулася напередодні Різдва на території заміського маєтку Андерсон на західному узбережжі канадського острова Ванкувер. Наречені відмовилися від пишного святкування на користь скромної церемонії.
“Я саме там, де мені потрібно бути – в обіймах людини, яка мене щиро любить. Ми одружилися у Святвечір з благословення наших сімей, і всі, кого ми знаємо, раді за нас”, – заявила зірка.
Для весілля Памела вибрала кремовий корсет від Lace Embrace, пишну ніжно-блакитну спідницю від Joanna Delaney і довгу фату від Valentino.
Закохані обмінялися лаконічними каблучками, а після розпису насолоджувалися домашнім веганським тортом.
Нагадаємо, що Памела Андерсон розійшлася з чоловіком після 12 днів шлюбу.