Війна

ЗСУ на півдні за добу знищили два ворожі човни, термінали Starlink та комплекси РЕБ

ЗСУ на півдні за добу знищили два ворожі човни, термінали Starlink та комплекси РЕБ

Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ

Українські військові за минулу добу 4 січня уразили два ворожі човни, місця зберігання боєприпасів і знищили особовий склад.

Про це повідомили Сили оборони Півдня.

Українські воїни завдавали ударів по місцях дислокації ворога, його вогневих позиціях і тилах. Таким чином ворог втратив 74 солдати, чотири бліндажі разом із місцем проживання окупантів та два місця зберігання боєприпасів.

У техніці втрати становлять:

  • вісім артилерійських систем, у томи числі “Гіацинт-Б”;
  • 31 одиницю автомобільної та бронетехніки;
  • один мотоцикл;
  • два човни;
  • шість супутникових терміналів “Starlink”;
  • камера відеоспостереження та 2 комплекси радіоелектронної боротьби.

Окрім цього уражено три спостережні пункти ворога, три місця зльоту БпЛА, сім антен управління БпЛА та дві антени звʼязку.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 5 січня Збройні сили України знищили вже 796 490 російських окупантів. За добу українським воїнам вдалося ліквідувати 1730 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.