ЗСУ на півдні за добу знищили два ворожі човни, термінали Starlink та комплекси РЕБ
Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ
Українські військові за минулу добу 4 січня уразили два ворожі човни, місця зберігання боєприпасів і знищили особовий склад.
Про це повідомили Сили оборони Півдня.
Українські воїни завдавали ударів по місцях дислокації ворога, його вогневих позиціях і тилах. Таким чином ворог втратив 74 солдати, чотири бліндажі разом із місцем проживання окупантів та два місця зберігання боєприпасів.
У техніці втрати становлять:
- вісім артилерійських систем, у томи числі “Гіацинт-Б”;
- 31 одиницю автомобільної та бронетехніки;
- один мотоцикл;
- два човни;
- шість супутникових терміналів “Starlink”;
- камера відеоспостереження та 2 комплекси радіоелектронної боротьби.
Окрім цього уражено три спостережні пункти ворога, три місця зльоту БпЛА, сім антен управління БпЛА та дві антени звʼязку.
За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 5 січня Збройні сили України знищили вже 796 490 російських окупантів. За добу українським воїнам вдалося ліквідувати 1730 осіб.