ЗСУ почали двосторонні тактичні навчання: фото
На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів Збройних сил України Широкий лан почалися двосторонні батальйонні тактичні навчання.
Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
Як зазначається, у навчаннях бере участь 57 окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка оперативного командування “Південь” Сухопутних військ ЗСУ.
“Крім звичних завдань, цього разу головна мета – перевірка готовності командного складу всіх рівнів для прийняття конкретних рішень у складних непередбачуваних ситуаціях сучасного бою”, – йдеться у повідомленні.
У відомстві додали, що такий формат навчань дозволяє в штучно створених умовах приймати рішення та аналізувати їх ефективність, спираючись на наявний технічний і людський ресурс підрозділу.
Так, у перший день навчань командири уточнювали завдання своїх і доданих підрозділів, визначали основні етапи дій у наступі, обороні, контрнаступі. Керівники навчань особливу увагу приділили питанню взаємодії між підрозділами, а також виконання завдань за ввідними.
“Особливість цих навчань полягає в необхідності самостійного прийняття рішень командирами рівня взвод – рота – батальйон під час зміни і коректування тактичної обстановки. Такий формат навчань найбільш наближений до ситуацій, які найчастіше виникають у ході реальних бойових дій”, – заявив начальник управління підготовки – заступник командувача військами оперативного командування Південь полковник Андрій Грицьків.

Раніше повідомлялося, що у Житомирі відкрилося двотижневе командно-штабне навчання “Кленова арка – 2019”, у якому беруть участь близько 300 військовослужбовців із 9 країн.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.