ЗСУ уразили два десантні кораблі та центр зв’язку в Севастополі
Фото: Defense Express
Сили оборони уразили великі десантні кораблі “Ямал” і “Азов”, а також центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
“Сили оборони успішно уразили великі десантні кораблі “Ямал” та “Азов”, центр зв’язку, а також декілька об’єктів інфраструктури ЧФ РФ”, – йдеться в повідомленні.
“Ямал” проєктували в Польщі 1987 року. Екіпаж становить 87 осіб, а довжина 112,5 метра.
Кількість екіпажу корабля – 87 осіб. На його борту можуть бути встановлені дві артилерійські установки, дві реактивні системи залпового вогню, чотири зенітки. Загалом на борту можуть розташовуватися до 500 тонн техніки та вантажів та 225 десантників.
“Азов” спроєктований 1972 року. Екіпаж становить близько 380-425 осіб (зокрема 47 офіцерів). Його довжина понад 173 метри.
Великий протичовновий корабель “Азов” став першим і єдиним кораблем, який пройшов модернізацію під установку дослідного універсального багатоканального ЗРК “Форт”. За початковим проєктом 1134-БФ на ньому передбачалося розмістити десять пускових установок нового ЗРК (80 ракет)
Нагадаємо, що пізно ввечері 23 березня у тимчасово окупованому Севастополі прогриміло близько 10 вибухів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.