Зустріч Байдена з Путіним: президенти обговорять питання кібербезпеки
Фото: Reuters
Під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним президент США Джо Байден планує обговорити питання кібербезпеки.
Про це під час брифінгу у Вашингтоні повідомила прессекретар Білого дому Джен Псакі.
Вона зазначила, що таке питання Байден підійме на тлі останніх хакерських атак у США та за кордоном.
Ми очікуємо, що це буде одним із питань, які президент (Байден – ред.) обговорить з президентом Путіним на саміті, який пройде через два тижні”, – наголосила вона.
Псакі також зазначила, що Вашингтон не виключає застосування якихось заходів у відповідь на кібератаку на бразильську компанію JBS.
Нагадаємо, що 1 червня американська компанія JBS SA зупинила виробництво в різних країнах світу через кібератаку, яку пов’язують з російськими хакерами. У Білому домі підтвердили кібернапад та повідомили, що зв’язалися з урядом РФ з меседжем, “що відповідальні держави не приховують злочинців, які вимагають викуп”.