Політика

Зустріч лідерів “нормандської четвірки” може не відбутися у квітні — Пристайко

Зустріч лідерів “нормандської четвірки” може не відбутися у квітні — Пристайко

Наступна зустріч лідерів “нормандської четвірки”: Володимира Зеленського, Володимира Путіна, Ангели Меркель та Еммануеля Макрона — може не відбутися у квітні, як це було попередньо заплановано.

Про це заявив журналістам у Мюнхені міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

Міністр підтвердив, що в Мюнхені не відбудеться нормандської зустрічі на рівні міністрів, хоча таку можливість обговорювали. Водночас тривають двосторонні переговори між міністрами для узгодження позиції. Зокрема Пристайко мав зустріч із очільником німецького МЗС Гайко Маасом.

“Головна мета цих переговорів — зустріч лідерів нормандської четвірки в квітні”, — наголосив глава МЗС України.

Він також висловив впевненість у тому, що “нормандський саміт” однозначно відбудеться, це лише питання часу.

“Лідери нормандської четвірки мають зустрітися. Можливо, це буде не в квітні, а пізніше. Нам важливо, щоби були домовленості, яких вони зможуть досягти”, — додав Пристайко.

На думку політичного експерта Андрія Смолія, після зустрічі у Нормандському форматі президент Російської Федерації Володимир Путін зрозумів, що на Україну можна тиснути.

РОСІЯ ЗІРВАЛА ДОМОВЛЕНОСТІ НОРМАНДСЬКОГО САМІТУ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ЗАРУЧНИКІВ І ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ – ГЕРАЩЕНКО

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.