У Путіна недостатньо сил для нападу на Україну з території Білорусі, – Держприкордонслужба

12 September, 2017 5:24

Сил, які накопичила російська армія для участі у навчаннях “Захід-2017”, недостатньо для вторгнення на територію України.

Про це заявив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян у програмі “Ситуація” на телеканалі “Прямий”.

“Я не думаю, що Путін готується відкрити новий фронт. Навіть для того, щоб відкрити новий фронт тих сил, які вони накопичують в Білорусі, їх буде недостатньо для наступальних дій, якщо ми говоримо про Україну. Хоча ми не повинні забувати і про країни Прибалтики. В той же час Росія завжди робить більше, ніж говорить. Дуже часто робить не те, що анонсує. Тому ці навчання будуть використовувати, по-перше, для укріплення своїх позицій на території Білорусі. Не виключено, що на ротаційній основі ці підрозділи там залишаться. І, звичайно, вони будуть використовувати ці навчання для того, щоб, можливо, перевірити і нашу реакцію на проведення таких масштабних заходів поблизу північних кордонів”, – зазначив Слободян.

Втім, він погодився, що з тими експертами, які дотримуються думки, що кількість Збройних сил РФ, які початково були заявлені для участі у навчаннях, насправді буде більшою.

“Тобто є певні моменти, які вказують на те, що пильність не можна втрачати. І заходи по відпрацюванню можливих сценаріїв протидії ми відпрацьовуємо не тільки самостійно. Тому що компетенції і можливості служби обмежені. Ми працюємо спільно зі Збройними силами України, з Національною гвардією, з іншими правоохоронними органами”, підсумував предмтавник Держприкордонслужби.

Нагадаємо, раніше проведення військових навчань “Захід-2017” прокоментував президент України Петро Порошенко.

Поділіться новиною

Інші новини

Цитата дня

Важлива позиція – що США повністю підтримали пропозиції України, мої пропозиції, які були озвучені ще у 2015 році, щодо розміщення на сході України, на окупованій території миротворців з мандатом Ради безпеки ООН.

Петро Порошенко, президент України

Далі в ефірі
 • Василіса Фролова
  «Деталі»

  13:00-16:00

 • Олександр Лірчук
  «Кримінал»

  16:00-17:00

 • “Разом”

  18:00-22:00

 • Евгений Кисельов
  “Кисельов. Підсумки”

  22:00

Програма телепередач