15-річний підліток жорстоко вбив жінку: перші подробиці з Житомирщини
В Житомирській області у місті Бердичев затримано 15-річного підлітка, який підозрюється у жорстокому вбивстві 37-річної жінки.
Про це повідомили в прес-службі Національної поліції Житомирської області.
“У заподіянні смертельних ножових поранень 37-річній жительці райцентру, тіло якої було виявлено 5 липня у кущах в одному з мікрорайонів Бердичева, поліція підозрює 15-річного місцевого жителя”, – ідеться в повідомленні.
7 липня парубка було затримано працівниками поліції.
“Того ж вечора жінка пішла вигулювати собаку, однак додому так і не повернулася”, – додали в поліції.
Відомо, що хлопець із благополучної сім’ї, до кримінальної відповідальності не притягувався. Малолітній злочинець повідомив, що раніше з загиблою знайомий не був, але свої дії пояснювати не став.
“Для розкриття зухвалого злочину ми задіяли максимальну кількість працівників кримінального блоку, як місцевого відділу поліції, так і обласного відомства. В ході слідчо-розшукових заходів оперативники опитали сотні місцевих жителів, які проживають у цьому мікрорайоні, в тому числі перевірили раніше судимих за тяжкі злочини осіб, проаналізували вилучені записи камер відеоспостереження. І в результаті прийнятого комплексу заходів нам вдалося швидко розкрити підозрювану особу”, -говорить керівник Головного управління Нацполіції Житомирській області В’ячеслав Печененко.
Зловмиснику оголошено про підозру в причетності до злочину, передбаченого п. 7 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК. Йому загрожує строк від 7 до 15 років або довічне ув’язнення.
Досудове розслідування триває.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Голосіївському районі Києва літня жінка загинула від травм, яких їй було завдано молотком та ножем.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.