Бурбак: Хотів би, щоб ці акції залишалися мирними, а не були картинкою для телеканалів не з нашої держави
Народний депутат Максим Бурбак у кулуарах парламенту прокоментував сьогоднішню акцію протесту під стінами Верховної Ради.
“Всі наші громадяни мають право на мирні акції, але хотів би, щоб ці акції залишалися мирними, а не були картинкою для телеканалів, і переважно не з нашої держави. Гадаю, що ми завжди зможемо знайти консенсус. Парламент – це майданчик для того, щоб знаходити порозуміння. З більшістю представників громадських організацій ми спілкувалися в рамках нашого профільного комітету.
Є відповідні законопроекти, думаю, що їх треба розглядати, і ми будемо їх розглядати, коли вони будуть у сесійній залі. Тому тут треба виходити на спілкування і на розуміння, що ми можемо дозволити в рамках відновлення тих пільг, які вимагають представники громадських організацій”, – сказав він.
19 червня, ветерани Афганістану та шахтарі з Донбасу влаштували акцію протесту під стінами Верховної Ради, через що в центрі міста ускладнено рух.
Народний депутат Антон Геращенко заявив, що мирну акцію “афганців” під стінами Ради намагались перетворити на криваву провокацію.
Прокоментував мітинг під Радою і радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. Детальніше читайте у матеріалі “Прямого”.
Народний депутат, член фракції БПП Володимир Арешонков, коментуючи вимоги протестувальників під стінами Верховної Ради, повідомив, що вимоги у них стосуються питання покращення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
Як повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик, за результатами сутичок під Радою постраждали п’ятеро правоохоронців.
Правоохоронці затримали та доставили до відділення поліції одного з учасників акції, передає прес-служба поліції Києва.
За порядком під Радою стежать 500 правоохоронців.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.