Перша українка, яка підкорила Еверест, показала “Прямому” своє тренування – підготовку до підкорення гори Ушби на Кавказі
Ірина Галай – перша українка, яка підкорила Еверест, провела спільне тренування з ведучою “Прямого” Юлією Палько.
“Зараз готуюся до Ушби – гори на Кавказі. Я вже намагалася на неї піднятися в минулому році. Зараз я хочу зробити це дуже швидко”, – розповіла Галай.
На запитання ведучої про те, як Ірина Галай вирішила займатися альпінізмом, та відповіла: “Побилася об заклад з товаришем і співробітником. Був футбольний матч “Барселона”- “Реал Мадрид”. Я вболіваю за “Барселону”, він – за “Реал Мадрид”. Тоді Барселона, на жаль, програла. І він мене відправив на Казбек (найсхідніший п’ятитисячник Кавказу, висота в Балтійській системі висот 5033,8 м – ред.) відправитися. Але вже коли ми почали сходження, і на другий день, коли ми вже добралися до сніжної полоси і почали використовувати різні спорядження для альпінізму – я була дуже щаслива, я посміхалася весь день, адже якже це все круто”.
Серед найважчих перепон та складнощів Галай називає дуже низьку температуру повітря. “Сильний холод – – 40 на вулиці, – 20 в наметі. Таких моментів багато, але я люблю цей процес”, – поділилася вона.
Детальніше в сюжеті.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.