Україна розпочинає пошуки нафти і газу у Чорному морі
Науково-дослідне судно “Іскатель” розпочинає пошуки нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.
“Сьогодні, 6 липня 2018 року, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна “Іскатель”, яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря”, – повідомив він.
За його словами, сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватись протягом 15 – ти днів в межах Кілійсько-Зміїного уступу і Криловського прогину, район робіт – Північно-західний шельф Чорного моря.
Кирилюк зазначив, що у 2015 році було відновлено фінансування морських робіт.
“Також хочу зазначити, що південний регіон країни – найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.За даними науковців, запаси газу становлять на менше 40 млрд куб м газу на площі 7 тис. кв. м.
У планах нашого підприємства “Причорномор ДРГП” проведення комплексних геофізичних і геохімічних дослідженнь з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів. З відпрацюванням 7000 км. профільних робіт сейсморозвідки і 3200 станцій геохімічних спостережень”, – розповів він.
Нагадаємо, Російська Федерація після окупації Криму захопила до 90% від загальних рибальських ресурсів України в Чорному морі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРЕЗ РОСІЙСЬКУ АГРЕСІЮ УКРАЇНА ВТРАТИЛА 80% НАФТОГАЗОВИХ ПОКЛАДІВ В ЧОРНОМУ МОРІ — ПОРОШЕНКО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.