Суспільство

Акція протесту у Кропивницькому проти підвищення тарифів – подробиці “Прямого”

Акція протесту у Кропивницькому проти підвищення тарифів – подробиці “Прямого”

У Кропивницькому люди вийшли на мирний пікет проти підвищення тарифів на газ і його транспортування.

Про це повідомляє репортер “Прямого” Володимир Іванченко.

За його словами на пікет до міської ради прийшли близько двох десятків людей. Протестувальники вважають нові тарифи на газ змовою олігархів, який потурають президент та парламент.

Учасники акції вважають нові тарифи на газ економічно необґрунтованим та вимагають знизити вартість блакитного палива до чотирьох гривень за кубометр, окрім цього вимагають скасувати плату за транспортування.

Протестувальники також просять здешевити тариф на воду, який з 1 січня 2021 року на Кіровоградщині складає 44 гривні, та є найвищим в Україні.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, 10 січня люди у Харківській області вийшли на протест проти здорожчання тарифів на газ і його транспортування.

Раніше у пресслужбі Нафтогазу повідомили, що у січні 2021 року ціна на газ для побутових споживачів зросте на 14%.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.