“Аль-Каїда” закликала мусульман бойкотувати “розпусний” чемпіонат світу з футболу в Катарі
Церемонія відкриття чемпіонату світу з футболу. Фото: Reuters
Міжнародна терористична джихадистська організація “Аль-Каїда” виступила із заявою, в якій розкритикувала Катар за проведення Чемпіонату світу з футболу та закликала мусульман ігнорувати цей турнір.
Про це повідомляє польське видання Głos Wielkopolski.
Зазначається, що “Аль-Каїда”, однак, утримується від загроз нападу чи сприяння удару у зв’язку з подією, яка є “центром уваги всього грішного світу”.
Регіональне відділення “Аль-Каїди” у Ємені звинуватило Катар у “залученні на Аравійський півострів аморальних та розпусних людей, гомосексуалістів, сіячів корупції та атеїзму”.
У заяві терористичної організації також зазначено, що Чемпіонат світу з футболу 2022 року мав на меті відвернути увагу від “окупації та гноблення мусульманських країн”.
Крім того, Аль-Каїда закликала мусульман бойкотувати Чемпіонат світу з футболу у Катарі.
Варто зазначити, що Катар – це держава-емірат з жорсткими законами. Наприклад там, криміналізовані одностатеві стосунки, свинина заборонена на законодавчому рівні. Окрім того, Катар домовився з FIFA, щоб на стадіонах не продавали пиво навіть попри на те, що в організації є чинний контракт з виробником цього напою Budweiser.
Як повідомлялося, гравці збірної Англії стануть на коліно перед своїм першим матчем на чемпіонаті світу-2022 проти Ірану. Таким чином Англія зробить символічний жест проти расизму та нерівності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.