Новини

Аномальне тепло: у Києві знову зафіксували температурний рекорд

Аномальне тепло: у Києві знову зафіксували температурний рекорд

У Києві 15 лютого зафіксували нічний температурний рекорд.

Про це повідомляють у пресслужбі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

“За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 15 лютого кияни пережили найтеплішу ніч за 140 років спостережень. Стовпчик термометра не опустився вночі нижче 2,3 °C, що на 1,4 °C тепліше ніж у 1950 році”, – йдеться в повідомленні.

Також ніч 17 лютого в Києві виявилася теплою. Стовпчик термометра не опустився нижче 1,8 °C, що на 0,1 °C тепліше ніж у 1974 році.

Нагадаємо, кліматологи назвали причиною аномально теплої зими в Україні 2020 року стало тепле і сухе повітря з Азії та Африканського континенту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.