Новини

Арахамія звернувся до СБУ щодо учасників акції “Ні капітуляції”

Арахамія звернувся до СБУ щодо учасників акції “Ні капітуляції”

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що має намір у вівторок, 15 жовтня, передати наявну у нього інформацію про можливий підкуп учасників акції проти узгодження “формули Штайнмайєра” в Головне управління Служби безпеки України.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Всю інформацію, яку я маю, передам у вівторок в Головне управління Служби безпеки України. Я повинен був це зробити напередодні Дня захисника України”, — написав він.

Депутат також вибачився перед учасниками протестів, яких він міг образити своїми словами про часткову проплату останніх мітингів на Майдані.