Аргентина розпочала вакцинацію населення від коронавірусу російською “вакциною”
Фото: pixabay
29 грудня в дев’яти провінціях Аргентини стартувала вакцинація від коронавірусу російським препаратом у “Спутник V”.
Про це повідомляє видання Bloomberg.
Зазначається. що на першому етапі влада вакцинуватиме медиків. Крім того, одними з перших щеплення зробили губернатор провінції Буенос-Айрес Аксель Кісільоф та міністр охорони здоров’я провінції Ніколас Креплак.
Найбільшу партію вакцини отримала провінція Буенос-Айрес – 123 тисячі доз. Загалом Росія поставить Аргентині 10 мільйонів доз своєї вакцини “Спутник V”. Перші 300 тисяч доз привезли 24 грудня.
Нагадаємо, в Білорусі розпочалась вакцинація населення від коронавірусу російським препаратом “Спутник V”
Раніше посол США в РФ відмовився від російської COVID-вакцини.