Армія РФ атакувала Херсонщину: є постраждалі
Фото: Pixabay
Російські окупанти вкотре завдали ударів по Херсонській області. Внаслідок атаки кілька цивільних отримали вибухові травми та зазнали уламкових поранень.
Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА.
Так, близько 11:00 російські війська вдарили по Інженерному. Через ворожий обстріл 19-річна дівчина, котра перебувала у приміщенні, дістала вибухову травму та уламкове поранення обличчя.
Зазначається, що потерпілу доставили до лікарні для надання меддопомоги.
Вже згодом, в обід, ворог атакував з БпЛА Білозерку.
“Через скидання вибухівки постраждали двоє людей. У чоловіків, 64 та 46 років, діагностували вибухові травми й уламкові поранення”, — повідомили в ОВА.
Потерпілі самостійно звернулися до лікарні, де їм надали необхідну меддопомогу.
Нагадаємо, що російські окупаційні війська обстріляли з артилерії Нікополь Дніпропетровської області, троє людей отримали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.