Армія РФ обстріляла Херсонщину, є загиблий
Ілюстративне фото
2 березня російські окупанти вдарили по Станіславу на Херсонщині, внаслідок чого загинув чоловік.
Про це повідомив голова Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Прокудін.
“Російська армія вбила жителя Станіслава. Травми, не сумісні з життям, отримав 54-річний чоловік”, – написав він.
За словами очільника обласної військово-цивільної адміністрації, чоловік знаходився на вулиці під час артобстрілу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.