Війна

Армія РФ вбила чоловіка в Херсоні

Армія РФ вбила чоловіка в Херсоні

Фото: Pixabay

Російські окупаційні війська сьогодні, 1 січня, вбили обстрілом чоловіка в Херсоні.

Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

Зазначається, що росіяни задали удару по Дніпровському району міста.

“Внаслідок ворожого удару по Дніпровському району Херсона поранення, несумісні з життям, дістав чоловік”, – розповів він.

Нагадаємо, у ніч проти вівторка, 31 грудня, країна-агресорка Росія завдала чергового масованого удару по Україні із застосуванням 61 засобу повітряного нападу.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти атакували Україну 43 ударними дронами в ніч на 30 грудня. Сили ППО збили половину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.