Армія РФ вбила двох цивільних на Донеччині
Фото: Pixabay
Російські окупати протягом минулої доби вбили двох цивільних у Донецькій області, ще двоє людей отримали поранення.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
“За 9 травня росіяни вбили 2 жителів Донеччини: у Сіверську та Рівному. Ще 2 людини в області за добу дістали поранення”, — йдеться у повідомленні.
Від початку повномасштабного вторгнення армія РФ вбила 3206 людей на Донеччині, 7093 людини отримали поранення. Загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.