Війна

Армія РФ вбила одного жителя Донеччини і ще шістьох поранила

Армія РФ вбила одного жителя Донеччини і ще шістьох поранила

Фото: Pixabay

Російські окупанти минулої доби, 19 травня, вбили одного жителя Донецької області, ще шістьох — поранили.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

За його словами, 19 травня росіяни вбили одну людину у Сіверську. Ще шестеро людей дістали поранення.

Як наголосив Філашкін, загальна кількість жертв росіян на Донеччині (3215 загиблих і 7148 постраждалих) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Нагадаємо, що 20 травня російська окупаційна армія атакувала Україну 108-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.