Війна

Армія РФ вночі балістикою атакувала цивільну інфраструктуру Одещини

Армія РФ вночі балістикою атакувала цивільну інфраструктуру Одещини

Фото: Reuters

Російські військові цієї ночі атакували балістичною ракетою цивільну інфраструктуру Одеської області, є пошкодження.

Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер.

За його словами, “вночі ворог завдав удару балістичною ракетою по цивільній інфраструктурі Одещини. В промисловому секторі пошкоджено адміністративну будівлю. На щастя, люди не постраждали”.

Нагадаємо, що внаслідок російських обстрілів Херсонської області минулої доби дві людини дістали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.