Армія РФ вночі балістикою атакувала цивільну інфраструктуру Одещини
Фото: Reuters
Російські військові цієї ночі атакували балістичною ракетою цивільну інфраструктуру Одеської області, є пошкодження.
Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер.
За його словами, “вночі ворог завдав удару балістичною ракетою по цивільній інфраструктурі Одещини. В промисловому секторі пошкоджено адміністративну будівлю. На щастя, люди не постраждали”.
Нагадаємо, що внаслідок російських обстрілів Херсонської області минулої доби дві людини дістали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.