Артур Герасимов закликав депутатів ухвалити законопроекти “Євросолідарності” з антиковідного плану
Співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов під час виступу на погоджувальні раді закликав парламент ухвалити законопроекти з так званого антиковідного плану.
“Майстри спорту по боротьбі з коронавірусом» на чолі із Зеленським увійшли до десятки урядів світу, які найгірше відреагували на пандемію Ковід-19. Про це свідчать результати міжнародних досліджень”, – говорить Герасимов.
“Минулого тижня масова вакцинація почалась в Бангладеш, вчора – в Алжирі, але досі не почалася в Україні. Чому? Бо вакцинація стала не стільки питанням медицини, скільки питанням геополітики та міжнародної дипломатії. Ніхто не сумнівається, що при Порошенку українці вже б мали якісну вакцину від коронавірусу”, – наголосив Артур Герасимов.
Він нагадав, що “Європейська Солідарність” представила покрокову стратегію подолання пандемії.
- Перше: тотальне тестування, яке допоможе виявити тих, хто вже перехворів і має імунітет, ізолювати безсимптомих заражених та запобігти бездумним локдаунам.
- Друге: визначити пріоритетні групи вакцинації. Передусім медики, військовослужбовці на фронті, пенсіонери, вчителі. Створити електронну чергу, щоб кожен українець чітко знав дату своєї вакцинації.
- Третє: встановити державне регулювання цін на вакцини, тести та ліки для лікування ковіду.
- Четверте: запровадити кримінальну відповідальність за оборудки з вакциною та за ковід-мародерство.
- П’яте: посилити соціальний захист медиків. А також зробити податкові пільги для тих, хто вакцинується за власні кошти.
“Для втілення цього плану просимо ухвалити законопроекти №№ 4645, 4646, 4647”, – закликав Артур Герасимов.
Також читайте: При Порошенку Україна вже б мала якісну вакцину від коронавірусу – Герасимов.
Раніше, аналітики зазначили, що Україна не отримає широкого доступу до COVID-вакцини раніше 2023 року.
Нагадаємо, попри обіцянки президента Зеленського Україна досі не отримала COVID-вакцину.
Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що дефіцит COVID-вакцини в Україні створений штучно.