“Бабла” в кишені більше в кишенях не стане навіть, якщо вивести всіх олігархів на Майдан та розстріляти – Вересень
Розстріл усіх олігархів жодним чином не допоможе країні.
Про це повідомив ведучий ток-шоу “Прямий ефір” на “Прямому” Микола Вересень.
“Слухайте, а врятує ситуацію, якщо вивести на Майдан Незалежності всіх олігархів, а їх там не так багато – п’ять-шість – і розстріляти? Ми багатше заживемо? “Бабла” буде більше в кишенях? Я просто хочу сказати глядачам і присутнім, які в телевізор дивляться. Є гарний спосіб з’ясовувати правду. Просто ділити на 40 мільйонів населення України. І якщо вам кажуть, що хтось отримав щось велике – наприклад, премію чи щось сталося – поділіть на 40 мільйонів. І з’ясується, що кожен з вас – 20-40 центів, півтора долари, а може, навіть 10 доларів. Ви скільки проживете на 10 доларів? Скільки років ви проживете на 10 доларів? Аж місяць який-небудь, в кращому разі. Більше будете купувати собі хліба чи якогось молока. Оце – ой, у нас мільярд туди, мільярд сюди – а поділити мільярд на 40 мільйонів? І буде 17 рік знову”, – сказав ведучий.
&n
Раніше “Прямий” повідомляв, що ведучий ток-шоу “Прямий ефір” на “Прямому” Микола Вересень побажав величезного здоров’я екс-президенту України Віктору Януковичу та наголосив, що усі винні будуть покарані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.