Беркутівці хочуть переробити закон і визнати себе жертвами – Цепун
Беркутівці хочуть переробити закон і визнати себе жертвами. Про це в ефірі “Прямого” заявила заступник голови ГО “Родини Небесної сотні” Юлія Цепун.
“Турбує те, що повернулися… ми очікували, що “беркутівці” повернуться. Тому тут немає такої несподіванки. Але те, що вони хочуть переробити закон і визнати себе жертвами – це вже ні в які рамки не входить. Люди, які влаштовували на Майдані, в центрі столиці сафарі по беззбройним людям, по дітях, неповнолітнім, і вони хочуть зараз переробити з себе жертву, – це ні в які рамки не входить, і це повний йде реванш Росії”, – заявила Цепун.
Нагадаємо, родини Героїв Небесної Сотні написали керівництву країни відкритого листа.
Київський апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги колишніх бійців спецпідрозділу “Беркут”, обвинувачених у справі про розстріл Майдану в лютому 2014 року.
Колишнього адвоката експрезидента України Віктора Януковича – Олександра Бабікова – призначено першим заступником керівника Державного бюро розслідувань Ірини Венедиктової.
Також п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що призначення Олександра Бабікова у ДБР є демонстрацією наступу антимайдану.
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДБР БАБІКОВ МАЄ ЮРИДИЧНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ЯНУКОВИЧЕМ: ПОДРОБИЦІ “ПРЯМОГО”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram