Без України про Україну: Путін і Ердоган обговорили ситуацію на Донбасі
Президент російської Федерації Володимир Путін і президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган провели телефонні переговори під час яких обговорили ескалацію конфлікту в Україні.
Про це повідомляють у пресслужбі Кремля.
Зазначається, що сторони обговорили конвенцію Монтре про Чорному морі і ситуація на Донбасі. Крім того, Путін виклав Ердогану російські підходи до вирішення ситуації на сході України.
Президент РФ звинуватив Україну в ухиленні від реалізації Мінських угод і “провокаціях”, які нібито спрямовані на загострення обстановки на лінії зіткнення.
Зазначимо, що за даними ЗМІ завтра, 10 квітня, президент України Володимир Зеленський зустрінеться з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.
Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ заявили, що повідомленнями про наступ ЗСУ на Донбасі Росія намагається дискредитувати Україну на міжнародній арені.
Як повідомили у розвідці повідомили, що Росія поширює докази концентрації військ на кордоні України та погрожує ескалацією конфлікту на Донбасі.
Раніше російські розслідувачі з Conflict Intelligence Team (CIT) виявили неподалік українського кордону у Воронезькій області Росії новий польовий табір російської армії.
У зв’язку з цим Україна звернулась до Радбезу ООН через концентрацію військ РФ на кордоні.
Крім того, Пентагон США звернувся до Росії щодо нарощування військ біля кордонів з Україною.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.