Більшість українців відчували себе щасливими у 2018 році — соцопитування
Переважна більшість громадян України відчувала себе щасливою в 2018 році.
Про це сьогодні на брифінгу присвяченому підсумкам загальнонаціонального опитування повідомила голова фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна.
Вона розповіла, що згідно опитуванню, 60% українців у 2018 році були дуже або переважно щасливі. Найбільше “щасливчиків” виявилося у Західному регіоні – 69%, але й в усіх інших “щасливчики” переважали: у Центральному регіоні таких виявилося – 62%, Південному – 50%, Східному – 50%.
У більшості громадян сподівання на наступний рік доволі оптимістичні: 23% впевнені, що наступний рік обов’язково буде кращим, ніж нинішній, ще 55% на це сподіваються, 10% передбачають, що гіршого буде більше, і лише 1% впевнені, що наступний рік буде ще гірший, пояснила Бекешкіна.
Новорічну ніч більшість українців (64,5%) проведуть удома, в колі сім’ї, ще 17,5% – в гостях у друзів чи родичів, 4% – в громадському закладі чи на публічному святкуванні, 1% – “у колі” Інтернету, 1% – на самоті перед телевізором, 1% – у цікавій подорожі по Україні, 0,5% – за кордоном, а 4,5% не святкуватимуть, а просто підуть спати.
Середня сума, яку українці готові витратили на новорічний стіл, становить 1752 гривні. Водночас 23% опитаних відповіли, що у них на новорічний стіл немає грошей, зауважила Бекешкіна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.