Новини

Біля КПВВ “Мар’їнка” бойовики четверту добу не пускають додому двох мешканців окупованого Донецька

Біля КПВВ “Мар’їнка” бойовики четверту добу не пускають додому двох мешканців окупованого Донецька

На Донбасі бойовики четверту добу поспіль утримують двох осіб перед своїм блокпостом на дорожньому коридорі Курахове – Донецьк (КПВВ “Мар’їнка”).

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Як зазначається, сьогодні через КПВВ “Станиця Луганська” у бік окупованих територій пропустив п’ятьох осіб. Бойовики їх не пропустили, тому вони повернулися на підконтрольну територію.

Так, на КПВВ “Мар’їнка” бажаючих перетнути лінію розмежування сьогодні не було. Однак проросійські бойовики вже чотири доби утримують перед своїм блокпостом двох осіб, не дозволяючи їм проїхати додому.

“При необхідності прикордонники зі складу Об’єднаних сил готові забезпечити їх повернення на контрольовану територію”, – зазначили в ДПСУ.

Читайте також: На КПВВ “Мар’їнка” від серцевого нападу помер чоловік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.