Бійка Ляшка з Герусом: лідера “Радикальної партії” викликали на допит у прокуратуру
Народного депутата восьмого скликання Олега Ляшка викликали на допит у прокуратуру Борисполя для вручення підозри через напад на чинного депутата від “Слуги народу” Андрія Геруса.
Про це екснардеп написав у Facebook.
Ляшко повідомив, що прийде на допит. Крім того, він звинуватив Геруса у зраді батьківщині на користь Росії та назвав справу проти себе “сфабрикованою”.
“Обов‘язково прийду, хоча справа сфальсифікована за особистою командою генпрокурора Рябошапки Бориспільському райпрокурору. Звідки отримує команди сам генпрокурор – теж ні для кого не таємниця, згадайте розмову Зеленського із Трампом”, – сказав лідер “Радикальної партії”, – зазначив політик.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.