Війна

Бійці ДШВ відбили штурм окупантів на Курахівському напрямку, знищивши багато ворожої техніки

Бійці ДШВ відбили штурм окупантів на Курахівському напрямку, знищивши багато ворожої техніки

Скриншот відео 79 ОДШБр

Українські десантники з 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади відбили другий масштабний штурм російських окупантів на Курахівському напрямку.

Про це повідомили у 79 ОДШБр.

У бригаді розповіли, що для атаки армія РФ використала 57 одиниць техніки.

Російські солдати намагались прорвати оборону ЗСУ за допомогою 10 танків, 47 бойових броньованих машин із піхотою, 10 мотоциклів та однієї багі.

Водночас бійці 79 бригади уразили 12 бронемашин ворога, вісім танків, дев’ять мотобайків та багі. Крім того, українські десантники знищили 36 окупантів, ще 32 — поранили.

Відбивали російський штурм артилеристи, оператори дронів, протитанкісти, сапери та піхота.

  1. IMG_6441


Нагадаємо, станом на ранок 30 липня Росія втратила близько 577 060 військових з початку повномасштабного вторгнення в Україну. За даними Генштабу ЗСУ, за добу, 29 липня, втрати ворога в живій силі сягнули 1310 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.