Новини

Богдан йде у відставку – ЗМІ

Богдан йде у відставку – ЗМІ

Керівник Офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку.

Про це пише “Українська правда” із посиланням на оточення Богдана та співрозмовників в Кабміні.

За їхніми словами, Богдан мав розмову про свою відставку з президентом Володомиром Зеленським сьогодні, 10 лютого. Керівник Офісу президента також обговорював відставку зі своїми заступниками.

Про причини такого рішення джерела не повідомляють.

Нагадаємо, 1 серпня минулого року преса з посиланням на джерела повідомила про відставку Богдана.

Потім цю заяву спростували.

Зеленський згодом заявив, що Богдан нібито написав заяву про відставку, але не підписав її.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.