Богдан йде у відставку – ЗМІ
Керівник Офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку.
Про це пише “Українська правда” із посиланням на оточення Богдана та співрозмовників в Кабміні.
За їхніми словами, Богдан мав розмову про свою відставку з президентом Володомиром Зеленським сьогодні, 10 лютого. Керівник Офісу президента також обговорював відставку зі своїми заступниками.
Про причини такого рішення джерела не повідомляють.
Нагадаємо, 1 серпня минулого року преса з посиланням на джерела повідомила про відставку Богдана.
Потім цю заяву спростували.
Зеленський згодом заявив, що Богдан нібито написав заяву про відставку, але не підписав її.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.