Новини

Богдан зустрівся з послами G7: стали відомі теми переговорів

Богдан зустрівся з послами G7: стали відомі теми переговорів

Сьогодні, 11 жовтня, керівник Офісу президента Андрій Богдан провів зустріч з послами країн “Великої сімки”, акредитованими в Україні.

Про це 11 жовтня повідомляє пресслужба глави держави.

“Богдан подякував главам дипломатичних представництв за значну допомогу нашій країні, наголосивши, що українська сторона вважає підтримку іноземних партнерів, насамперед країн “Великої сімки” та Європейського Союзу, ключовою для подальшої реалізації реформ”, – говориться у повідомленні.

Зазначається, що співрозмовники обговорили актуальну безпекову ситуацію на Донбасі, зокрема, заходи, що здійснюються для підготовки до розведення сил у Золотому та Петрівському.

Богдан поінформував дипломатів про очікування української сторони від зустрічі у Нормандському форматі.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили новим законодавчим ініціативам, які покликані сприяти трансформації України в сучасну та високорозвинену державу.

“Посли запевнили у беззастережній подальшій підтримці України. Сторони домовилися про продовження регулярного діалогу”, – заявили в пресслужбі президента.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, чому не звільняє керівника свого офісу Андрія Богдана.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.