Бойовики з великокаліберних кулеметів обстріляли опорні пункти сил АТО біля Луганського
Від початку доби 6 березня на Донбасі бойовики знову не дотримувалися режиму припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.
“Від початку доби зафіксовано один обстріл укріплень українських захисників. На Луганському напрямку противник з гранатометів та великокаліберних кулеметів вів вогонь по опорних пунктах сил АТО у районі населеного пункту Луганське”, – йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що унаслідок цього обстрілу ніхто із українських воїнів не постраждав.
“Ситуація перебуває під контролем Збройних Сил України. Військовослужбовців наших підрозділів продовжують пильно стежити за зміною обстановки у ворожому стані та перебувають у повній готовності адекватно діяти, якщо противник вдасться до збройних провокацій”, – додається у повідомленні.
Згідно із законом про реінтеграцію на Донбасі українським військовим надали нові права.
Також, Операція Об’єднаних сил, що має бути санкціонована указом президента України, не виключає одночасного проведення антитерористичної операції.