Війна

Били з “Градів” та важкої артилерії: окупанти обстріляли три райони Дніпропетровщини

Били з “Градів” та важкої артилерії: окупанти обстріляли три райони Дніпропетровщини

Фото: telegram

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що окупанти обстріляли з “Градів” та важкої артилерії три райони області, внаслідок чого пошкоджено автовокзал, будинки, магазини та виведено з ладу лінії електропередач.

Про це він написав у Telegram.

“Ніч знову була напруженою – з тривогами та обстрілами. Російські окупаційні війська атакували три райони – Нікопольський, Дніпровський та Криворізький”, – йдеться у дописі.

Зазначається, що по Нікопольському району ударили з “Градів” та важкої артилерії.

“У Нікополі пошкоджені автовокзал, магазини та дитяча бібліотека. Виведені з ладу дві лінії електропередач. Одну електрики уже включили. Іншу лагодять. На зараз без світла до 500 родин”, – додали в ОВА.

У Червоногригорівській громаді росіяни поцілили по житловому масиву.

“У селі Кам’янське поранена 50-річна жінка. Вона лікується вдома. Один будинок знищений, до десяти будинків пошкоджені. Зачепило електромережі та газогін”, – повідомив Резніченко.

По Криворізькому та Дніпровському районах ворог завдав ракетних ударів. Масштаби руйнувань з’ясовуються.





До слова, за даними Генштабу ЗСУ, ворог здійснив спроби наступу на п’яти напрямках.

Як повідомлялося, захисники України на півдні знищили 82 окупанта та 30 одиниць ворожої техніки за добу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.