Битва за Донбас почалась – Данілов
Фото: REUTERS
Російські війська вранці 18 квітня розпочали наступ на Донбасі. Окупанти спробували атакувати вздовж лінії фронту в трьох областях України. Але наші захисники не здають позицій, попри спроби загарбників прорвати оборону.
Про це в ефірі телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов
За його словами, сьогодні зранку майже по всій лінії фронту на території Донецької, Луганської, Харківської областей окупанти спробували прорвати нашу оборону.
“На щастя, наші військові тримаються. Тільки в двох містах вони пройшли – це Кремінна і ще одне невеличке місто. Але тривають бої, ми не здаємо своїх територій. І спроба почати активну фазу у них почалася сьогодні зранку”, – повідомив Данілов.
Нагадаємо, 24 лютого президент рф Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.