Війна

Частина Запоріжжя залишилася без світла через обстріл

Частина Запоріжжя залишилася без світла через обстріл

Протягом ночі російські війська двічі атакували Запоріжжя, завдавши значної шкоди інфраструктурі та спричинивши жертви серед цивільного населення.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Внаслідок обстрілів знищено енергооб’єкт, через що:

  • Без електропостачання залишилися 20 тисяч абонентів.
  • Відсутнє теплопостачання у 17 тисяч абонентів, а також у котельнях, закладах охорони здоров’я та соцзахисту.

До ліквідації наслідків долучилися аварійні служби та благодійні організації. У місті розгорнули “Пункти незламності” для допомоги постраждалим.

Під час першого обстрілу окупанти застосували дрони-камікадзе типу Shahed, а зранку завдали удару балістичними ракетами.

Станом на ранок відомо про 25 поранених, серед яких двомісячний хлопчик. Одна людина загинула.

Нагадаємо, 18 січня у Запоріжжі десять людей отримали поранення внаслідок ворожої атаки, також пошкоджені житлові будинки, адміністративна будівля та приватний транспорт.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.