Через призначення Єрмака є побоювання за зустріч у Нормандському форматі – Верещук
Через призначення Андрія Єрмака керівником Офісу президента є побоювання за майбутню Нормандську зустріч.
Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат України Ірина Верещук.
“Я, як усі в суспільстві трохи шокована, тому що не думала, що це (звільнення Богдана – ред.) буде саме сьогодні. Звичайно передбачала, бо в демократичному суспільстві жодна посада та особа не є вічна політично, але тим не менш я не думала, що указ президента вийде саме сьогодні вранці. Тим не менш розмови чи чутки про те, що між Богданом та Єрмаком пробігла «чорна кішка, ми вже чули давно. Мене тут цікавить наступне, чи зможе поєднати голова офісу свої повноваження та перемовний процес з Росією і міжнародними партнерами. У квітні відбудеться зустріч, я сподіваюсь, Нормандської четвірки. І тут мене це непокоїть, чи це буде інша людина, чи це буде Єрмак”, – заявила вона.
Нагадаємо, помічник глави української держави Андрій Єрмак очолив Офіс президента України замість Андрія Богдана.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.